Aktualności

 strona główna
rok 2012

20.12.2012 WIGILIA W SZKOLE
W dniu dzisiejszym , w naszej szkole odbyły się jasełka z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia przygotowane przez dzieci z klas młodszych na kółku teatralnym prowadzonym przez P. Annę Pytel. Muzykę przygotował chórek pod kierownictwem P. Barbary Jajeśnica, a finałem była odśpiewana świąteczna piosenka przez uczniów klasy III przygotowanych przez P. Agatę Kowal.
Cała społeczność otrzymała życzenia z rąk P. Dyrektor Bożeny Golonka.
Następnie był czas na składanie sobie życzeń w klasach. Później zgromadziliśmy się na świetlicy, gdzie cała nasza wspólnota - ponad 100 osób wzięła udział w wieczerzy wigilijnej.
Dziękujemy serdecznie rodzicom za przygotowanie słodkości dla naszych podopiecznych.
Na krótką fotorelację z tego dnia zapraszam obok.
 
 

22.11.2012 ŚWIETNE WYSTĘPY TENISISTÓW STOŁOWYCH
 

21 listopada 4 naszych uczniów wystąpiła w Mistrzostwach Gminy Limanowa w tenisie stołowym. Zawody te rozegrane zostały w Męcinie. Drugie miejsce zdobyli : Magdalena Golonka oraz Patryk Matras. Na 3 miejscu zmagania zakończył Krzysztof Golonka. Nasz chłopięcy debel  zdobył wicemistrzostwo Gminy Limanowa!
            22 listopada odbyły się w Łososinie Górnej zawody rejonowe w tenisie stołowym, gdzie znakomicie wypadła Magdalena Golonka, która zajmując znakomite 4 miejsce zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.
To wielkie wynik, tym bardziej iż Magda jest uczennicą 4 klasy!!! Gratulujemy!


15.11.2012 AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
 

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Młodzież z klas III - VI z pomocą nauczycieli (P. Maria Pytel, P. Barabara Jajeśnica, P. Alina Górszczyk, P.Agata Dudek) przygotowała piękny montaż poetycko - muzyczny.


08.11.2012 XV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W MŁYNNEM

W dniu dzisiejszym nasz klub "Patria" Młynne, wspólnie ze Szkołą Podstawową w Młynnem oraz Gminą Limanowa zorganizował XV Jubileuszowy Bieg Niepodległości. W zawodach wzięło udział 290 zawodników z 10 szkół i klubów sportowych. Nasi zawodnicy wypadli znakomicie - zdobyliśmy aż 6 medali (2 srebrne oraz 4 brązowe).
Pełne wyniki oraz zdjęcia na stronie klubu - http://patria_mlynne.republika.pl
Serdecznie gratulujemy!


19.09.2012 PREZENTACJA KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO
 

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się prezentacja kandydatów do nowego Samorządu Szkolnego, którym opiekuje się P. Maria Pytel.

30.03.2012 WIELKANOCNY PORANEK

Świąteczny apel w tym dniu to okazja to złożenia życzeń świątecznych przez Dyrektora Szkoły P. Bożenę Golonka. Teraz czas na rekolekcje, świąteczne , domowe porządki. Do szkoły wracamy dopiero 11 kwietnia. Wesołych Świąt!


30.03.2012 OLIMPUSEK RAZ JESZCZE

Podczas uroczystego apelu uczniowie biorący udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Olimpusek" otrzymali dyplomy laureatów, a także nagrody.


27.03.2012 SPORTOWCY NASZEGO SZKOLNEGO KLUBU NA PODIUM W MAŁOPOLSCE

W Cieniawie i Wielogłowach po raz pierwszy w tym sezonie startowali zawodnicy z naszego klubu "Patria". zaprezentowali się  się z bardzo dobrej strony, a na największe pochwały zasłużyli: Małgorzata Sroka(K10N) - I i II miejsce, Magdalena Golonka(K10N) - I i IV miejsce, Jakub Dudek(M12) - I miejsce,  Julia Odziomek(K10N) -  III i II miejsce, Krzysztof Fitrzyk(M10N) - III i II miejsce, Daniel Piaskowy(M12) III i IV miejsce, Klaudia Zelek(K10N) - III miejsce.
 Słowa pochwały dla
Sandry Duplak(K12) - V miejsce,  Kamila Fitrzyka(M14) - IV miejsce, Kasi Jędrzejek(K10N) - V miejsce i Marcela Jędrzejek(M10N)


14.03.2012 LAUREACI OLIMPUSKA

W ostatnich dniach dotarła do nas miła informacja. Uczniowie: Sławomir Sobczak(kl.I) oraz Magdalena Golonka (kl.III), Małgorzata Sroka (kl.III) i Klaudia Zelek (kl.III) zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu "OLIMPUSEK". Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele : P. Anna Pytel(kl.I), P. Klara Kowal (kl.II) i P. Witold Sochacki(kl.III)
Ogółem z naszej szkoły udział w konkursie wzięło prawie 20 uczniów z klas I-III.
Gratulujemy!


 

 Nasz adres: Szkoła Podstawowa w Młynnem, 34-651 Limanowa 3, tel.18 33-76-158    email: spmlynne@vp.pl        

M.W. Sochaccy